Chcesz schudnąć? Sprawdź o co musisz zadbać!

Chcesz schudnąć

Zdecydowanie najczęściej pojawiającym się założeniem na jeśli chodzi o modelowanie sylwetki jest redukcja wagi. Nie ma w tym nic dziwnego – wszak, nadwaga to problem naprawdę sporego odsetka ludzi. Rezygnacja uwarunkowana jest brakiem motywacji do dalszego działania.

Motywacja – co to takiego?

Encyklopedyczna definicja motywacji zakłada, że jest to stan/zjawisko gotowości do podjęcia danego działania o danym czasie. Powszechnie jednak definiuje się ją jednak jako – chęć do działania celem osiągnięcia sukcesu.

Motywacja może być wysoka, niska, trwała i chwilowa. Wszystko zależy od celu, założeń oraz wielu innych czynników. Naszym zadaniem jest utrzymywanie jej na stałym poziomie.

Jestem zmotywowany! Czy to wszystko?

Generalnie, to że jesteś zmotywowany w tym momencie, nie oznacza, że tak samo będzie za tydzień czy miesiąc. Wszak, jest to stan, który stale się zmienia. Wpływ na motywacje ma mnóstwo różnych czynników od samopoczucia, poprzez osiągane rezultaty, a skończywszy na zdrowiu.

O motywację należy dbać bezustannie. Nawet jeśli wydaje nam się, że nie jest to konieczne i sytuacja nas nie dotyczy – musimy to robić. W każdym przypadku motywacja do działania po pewnym czasie po prostu wygasa.

Recepta na motywację do odchudzania

na motywację do odchudzania

Aby schudnąć, musimy zadbać o dietę, trening i opcjonalnie – suplementacje. To jednak nie wszystko. Kluczowa jest wspomniana motywacja. Jak dbać o nią? Poznaj pięć kroków pozwalających utrzymać ją na najwyższym możliwym poziomie.

 1. Zapisz swój cel i umieść w dobrze widocznym miejscu (np. na drzwiach lodówki).
 2. Ustal szczegółowy plan działania (uwzględnij dietę, trening i harmonogram swojego dnia).
 3. Ustal nagrody za dobrze wykonaną pracę.
 4. Sprawdzaj postępy.
 5. Buduj nawyki.

Jesteś gotowy?! Nam nie pozostaje nic, jak życzyć POWODZENIA i zarekomendować środek, który może pomóc Ci w skutecznej redukcji kilogramów. Mowa oczywiście o Green Barley Plus!

Istnieje kilka skutecznych rozwiązań jeśli chodzi o eliminację nadwagi. Jednym z nich jest stosowanie suplementów diet. Ich właściwości mogą być bardzo różne. Najczęściej można spotkać się z produktami, które:

 1. ograniczają apetyt
 2. wspomagają przemianę materii
 3. przyśpieszają metabolizm

Istnieje wiele różnych produktów tego typu. Dzisiaj pragniemy zrecenzować jeden z najpopularniejszych ostatnimi czasy – Green Barley Plus.

Green Barley Plus – zielony jęczmień w tabletkach

Właściwości zielonego jęczmienia wykorzystywane były od dawna. Jednak, dopiero teraz odkryto jak silny wpływ może on mieć na procesy redukcyjne.

Zielony jęczmień to niezwykle efektywny suplement diety, który cieszy się niesłychanie dobrymi opiniami. Można wręcz powiedzieć, że chwalą go dosłownie wszyscy – niezależnie od wieku oraz ilości nadwagi.

Młody jęczmień swoje właściwości zawdzięcza bardzo dużej zawartości błonnika witalnego – substancji odpowiedzialnej za poprawę pracy układu jelitowo-żołądkowego. Codzienna suplementacja tego środka skutkuje:

 • ograniczeniem wchłaniania złego cholesterolu oraz trójglicerydów
 • ograniczeniem apetytu
 • przyśpieszeniem perystaltyki jelit
 • przyspieszeniem metabolizmu
 • wyregulowaniem rytmu wypróżnień

Co więcej, zielony jęczmień to także doskonałe źródło witaminy C oraz beta-karotenu. Oba te składniki stanowią świetne uzupełnienie diety i mają ogromny wpływ na wzmocnienie odporności oraz zwiększenie tzw. sił witalnych.

Zielony jęczmień jest w pełni bezpieczny w stosowaniu. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych i jest gwarancją braku tzw. efektu jojo.

Podsumowanie

W dzisiejszych czasach, o nadwadze mówi się jako o chorobie XXI wieku. Cóż, nie ma w tym nic co zaskakuje – w końcu, ilość osób borykających się z tą przypadłością jest niemal dwukrotnie większa, aniżeli miało to miejsce jeszcze trzy dekady temu.

Na występowanie nadwagi wpływ ma kilka czynników. Bez wątpienia, najważniejsze z nich to: siedzący tryb życia oraz niewłaściwe nawyki żywieniowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*