Fibre Select i Spirulin Plus – na odkwaszenie i oczyszczenie organizmu

Jakość diety przeciętnej jednostki pozostawia wiele do życzenia. Raporty WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) jednoznacznie wskazują, że jemy niezdrowo i nieregularnie. To niesie za sobą oczywiście konsekwencje zdrowotne, a mianowicie zanieczyszczenie i zakwaszenie organizmu.

Jak oczyścić organizm?
Proces oczyszczania organizmu możliwy jest do przeprowadzenia na dwa sposoby. Pierwsze rozwiązanie to dieta oczyszczająca – zwykle o charakterze głodówkowym. Niesie jednak za sobą spore niebezpieczeństwo (znaczne osłabienie organizmu).

Drugie rozwiązanie jest równie skuteczne, a przy tym niesie za sobą dodatkowe korzyści (poprawa sił witalnych, wspomaga pracę matabolizmu). Mowa oczywiście o błonniku witalnym – suplemencie diety, który doskonale sprawdza się w roli oczyszczacza organizmu.

Jak odkwasić organizm?
Odkwaszanie organizmu, podobnie jak oczyszczanie można realizować poprzez specjalną dietę zasadową. Jest to skuteczna metoda, jednakże wymagająca sporych zmian w nawykach żywieniowych.

Takie same efekty, a nawet lepsze, może dać stosowanie odpowiedniej suplementacji odkwaszającej. Przykładem efektywnego preparatu na zakwaszony organizm jest Spirulin Plus – środek oparty tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach. Niezwykle skuteczny, a przy tym wygodny.

Suplementy diety, czyli – zadbaj o siebie już dziś
Jak nie trudno zauważyć, złe odżywianie najlepiej wyeliminować. Jednakże, nie zawsze mamy czas i chęci na zdrową dietę. Wówczas efektywnym sposobem na sprawienie, że jadłospis będzie pełnowartościowy jest stosowanie suplementów diety. Należy jednak przy tym pamiętać, że suplementy to uzupełnienie, a nie zamiennik dla diety.

Stosowanie suplementacji zalecane jest przez dietetyków, ekspertów żywieniowych oraz lekarzy. Nie czekaj i sięgnij po „zdrowie w tabletkach” już dziś.

Nasze propozycje: Fibre Select i Spirulin Plus
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników, postanowiliśmy zarekomendować dwa preparaty – jeden dedykowany osobom, które pragną oczyścić organizm, drugi zaś dedykowany osobom, które pragną przywrócić równowagę kwasową.

Fibre Select to propozycja, której efektywność została potwierdzona licznymi badaniami. W składzie tego produktu znajdziemy między innymi:

 • mikronizowany błonnik jabłkowy
 • inulinę z korzenia cykorii
 • mikronizowany błonnik lniany
 • gumę guar
 • łupinę nasienną babki jajowatej
 • oligofruktozę z korzenia cykorii

Takie zestawienie sprawia, że jest to jeden z najefektywniejszych suplementów diet wspomagających detoksykację organizmu. Więcej o Fibre Select na FibreSelect.pl.

Natomiast Spirulin Plus to formuła oparta głównie na algach: spirulinie i chlorelli. W swoim składzie zawiera także lucernę siewną, mniszek lekarski, pokrzywę zwyczajną, zieloną herbatę i cynk.

Według producenta Spirulin Plus wykazuje następujące działanie:

 • odkwasza organizm
 • usuwa nadmiar wody
 • zwiększa witalność
 • poprawia samopoczucie
 • poprawia pracę układów wewnętrznych

 

W przypadku obu polecanych produktów producent oferuje GWARANCJĘ SATYSFAKCJI (90-dniową). Produkty są w pełni bezpieczne i nie powodują skutków ubocznych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*